0,00 €
Store
0,00 €

Poznáte výhody nakupovania potravín online?


Nakupovanie na internete nie je dnes žiadnou novinkou.

No vyskúšali ste už nakupovanie v online potravinách?

Preskočte rady v obchodoch

Väčšina z nás nerada chodí do obchodov s potravinami. Nikto nechce po práci stáť v kolónach, hľadať parkovacie miesto, predierať sa davmi, vyhýbať sa nákupným vozíkom, či čakať v dlhých radoch pri pokladni.

Našťastie žijeme v dobe, kedy si môžeme nechať potraviny pohodlne doviezť až domov. Začnite preto s nákupom potravín online, ušetrite peniaze, vyhnite sa problémom kamenných obchodov, dopravným obmedzeniam a nechajte váš nákup prísť až k vám domov.

Výhody online supermarketu

Nakupovanie online sa vám môže zdať drahšie, no výsledná suma za nákup býva častokrát oveľa nižšia. Človek je totiž v kamennom obchode ovplyvnený reklamou, ktorá na neho útočí z každej strany. Bežne sa stáva, že naše správanie je impulzívne a kúpime aj to, čo v skutočnosti vôbec nepotrebujeme. Najčastejšie položky, ktoré zákazníci vyhľadávajú v online potravinách sú čerstvé výrobky ako ovocie a zelenia, mäsové výrobky a pečivo.

Takže nezdravé veci ako sladkosti a iné si cestu do našich košíkov hľadajú najmä cez impulzívne rozhodnutia. 

Obľúbenosť internetového supermarketu v posledných rokoch mimoriadne narástla. Výskumy ukazujú, že zákazníci online sú menej citliví na reklamu. V online potravinách ste omnoho viac informovaní o tom, čo nakupujete. Preto stále viac ľudí objavuje výhody nakupovania potravín online. Pozrime sa, aké ďalšie výhody so sebou tento spôsob nákupu prináša:

·         Šetrí veľa času a energie.

·         Všetky objednané potraviny vám doručia priamo k vašim dverám.

·         Svoj nákup môžete zrealizovať kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť.

·         Zabudnite na fixné otváracie hodiny.

·         Na internete je pomerne jednoduché porovnať si ceny.

Vyskúšajte aj vy, aké jednoduché je nakupovať potraviny online a nechajte si váš nákup doviezť domov ešte dnes. Zaregistrujte sa na www.edelia.sk a nakupujte potraviny z pohodlia vášho prehliadača.