0,00 €
Ponuka
0,00 €

Pridajte sa do VIP klubu edelia!

Pridajte sa do VIP klubu edelia! Našich verných zákazníkov si ceníme. Vašimi pravidelnými nákupmi sa môžete automaticky stať členom v našom VIP klube. Ako VIP člen získavate exkluzívne výhody pri každom vašom nákupe.

edelia VIP GOLD

Status VIP GOLD získate, ak vaše nákupy na edelia.sk v časovom rozmedzí 30 dní presiahnu 330€. Status VIP GOLD získavate na nasledujúcich 30 dní, počas ktorých môžete čerpať vaše VIP výhody. Pre udržanie statusu na ďalší mesiac je potrebné opäť nakúpiť za minimálnu hodnotu 330€.

Exkluzívne zľavy

Exkluzívne VIP ceny a zľavy pre stovky produktov

Cashback 3%

Z každého nákupu vám vrátime 3% hodnoty nákupu.

edelia VIP SILVER

Status VIP SILVER získate, ak vaše nákupy na edelia.sk v časovom rozmedzí 30 dní presiahnu 150€. Status VIP SILVER získavate na nasledujúcich 30 dní, počas ktorých môžete čerpať vaše VIP výhody. Pre udržanie statusu na ďalší mesiac je potrebné opäť nakúpiť za minimálnu hodnotu 150€. V prípade splnenia podmienok môžete kedykoľvek postúpiť na status VIP GOLD.

Cashback 2%

Z každého nákupu vám vrátime 2% hodnoty nákupu.

Informácie o mojom statuse

Všetky informácie o vašom zákazníckom statuse, ako aj hodnote a počte objednávok nájdete vo vašom edelia účte. Pre využívanie VIP benefitov musíte mať vytvorený edelia profil.

Prihlásenie / registrácia