POZOR
Spravte svoj prvý nákup ešte dnes, so zľavou 5 EUR a dopravou ZADARMO!
POZOR
0,00 €
Ponuka
0,00 €

ODMEŇUJEME VERNÝCH ZÁKAZNÍKOV!
Zbierajte body za každý nákup a získajte kvalitné produkty na varenie Delimano za bezkonkurenčné ceny!

ODMEŇUJEME VERNÝCH ZÁKAZNÍKOV!
Zbierajte body za každý nákup a získajte kvalitné produkty na varenie Delimano za bezkonkurenčné ceny!

Pre získanie vernostných bodov sa prosím prihláste

Vernostné body zbierate automaticky. Za každých 30€ nákupu vám pripíšeme jeden vernostný bod. Body sa vám zbierajú na váš profil. Viac info ohľadom vernostných programov nájdete vo vašom profile. Vaše vernostné body môžete využiť na nákup produktov Delimano. Vyberte si svoj obľúbený produkt - za každý zaplatíte len zníženú vernostnú cenu a príslušný počet bodov, ktorý sa vám po kúpe odráta z profilu. Zbieranie a využívanie vernostných bodov platí len pre prihlásených/registrovaných užívateľov.

Delimano Rozprašovač na olej DOLCEVITA
Zdravšie a úspornejšie riešenie na pokvapkanie jedla olivovým olejom. Stačí naplniť nádobku a jedlo jemne postriekať olejom, octom alebo sójovou omáčkou. Štýlová nádobka je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a zo sodnovápenatého skla, vďaka čomu vyzerá na jedálenskom stole veľmi moderne. Jednoducho sa čistí a obsahuje trysku, ktorá sa neupcháva. Má objem 180 ml a silné tesnenie, vďaka ktorému sa jej obsah nerozleje.
DELIMANO Škrabka BRAVA 3IN1 CLICK'N'PEEL
Univerzálna a všestranná kuchynská pomôcka. Ostré čepele z nehrdzavejúcej ocele zaručujú jednoduché šúpanie rôznych druhov ovocia a zeleniny. 3 čepele: štandardná (na tvrdšiu zeleninu), vrúbkovaná (na ovocie), julienne čepeľ (na cukinu a mrkvu). Jednosmerný zamykací systém drží čepele počas šúpania v správnej polohe. Ideálna pre ľavákov aj pravákov.
Delimano Sada na pečenie, 9 ks
Delimano 9-dielna sada na pečenie obsahuje výber najpotrebnejších nádob na pečenie s dvojvrstvovým nepriľnavým povrchom PPG Skandia Extreme. Pripravíte v nej koláče, chlieb, muffiny, lasagne, nedeľnú pečienku aj sušienky. Zaručene rovnomerné rozloženie tepla a jednoduché vybratie jedla.
DELIMANO GOURMET Chef nôž
Varenie začína krájaním a ak si chcete prácu v kuchyni vychutnať, potrebujete nože, ktoré sú ostré, silné a jednoducho sa držia. Taký je nôž Gourmet Chef. Nôž šéfkuchára s dĺžkou 20 cm sa v kuchyni najčastejšie používa na čistenie, rezanie, šúpanie, krájanie, plátkovanie a sekanie surovín.
Rovus Mop s rozprašovačom PLUS
Mop s rozprašovačom Rovus Plus má všetky skvelé vlastnosti na čistenie podláh a navyše integrovanú kefu na jednoduché odstraňovanie aj tých najodolnejších zaschnutých škvŕn. Špinu jednoducho nastriekajte a utrite.
Náladová sova 3v1, hračka, vankúš a deka 130x180 cm, dcéra, ružová
SESTRA SOVA (RUŽOVÁ SOVA) - Sova s najväčšou predstavivosťou na svete. Rada si s vami zaspieva karaoke, poskáče si na trampolíne a bude predstierať, že ste práve na Marse. Oslávte teplo domova a blízkosť rodiny so 6 očarujúcimi plyšovými mini sovičkami. Spoznajte mamičku, tatka, babku, dedka, sestru a brata sovej rodiny.
Náladová sova 3v1, hračka, vankúš a deka 130x180 cm, syn, belasá
BRAT SOVA (MODRÁ SOVA SO ŠILTOVKOU) - Tento uličník je vždy pripravený na zábavu, hlavne pokiaľ ide o to vystreliť si z niekoho iného alebo sa poriadne zašpiniť. Miluje pohyb vonku na čerstvom vzduchu a domov sa mu nechce ani po západe slnka. Oslávte teplo domova a blízkosť rodiny so 6 očarujúcimi plyšovými mini sovičkami. Spoznajte mamičku, tatka, babku, dedka, sestru a brata sovej rodiny.
Náladová sova 3v1, hračka, vankúš a deka 130x180 cm, mama, žltá
MAMIČKA SOVA (ŽLTÁ SOVA) - Naučí deti, čo je správne a čo zlé. Dá im tie najlepšie objatia a vybozkáva ich, keď treba. Pofúka každé boľavé kolienko. Oslávte teplo domova a blízkosť rodiny so 6 očarujúcimi plyšovými mini sovičkami. Spoznajte mamičku, tatka, babku, dedka, sestru a brata sovej rodiny.
DELIMANO GOURMET Filetovací nôž
Radi si pripravujete rybu, ale všetky nože čo doma máte, nie sú úplne to pravé? Potom pre vás bude vhodnou voľbou filetovací nôž, ktorý vďaka svojej úzkej, ale cez to pevnej čepele zaručí výborný rez a to aj u veľmi jemného mäsa aké majú napríklad ryby. Tento nôž vás iste zaujme aj svojim prevedením. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s precízne spracovanou rukoväťou, ktorá skvelo padne do vašej ruky.
Náladová sova 3v1, hračka, vankúš a deka 130x180 cm, starý otec, šedá
DEDKO SOVA (SIVÁ SOVA) - Miluje krížovky, puzzle a stavanie modelov lietadielok. Rozpráva tie najlepšie vtipy, naučí vás hrať karty a pustí vám obľúbené pesničky z mladosti. Oslávte teplo domova a blízkosť rodiny so 6 očarujúcimi plyšovými mini sovičkami. Spoznajte mamičku, tatka, babku, dedka, sestru a brata sovej rodiny.
Náladová sova 3v1, hračka, vankúš a deka 130x180 cm, stará mama, fialová
BABKA SOVA (FIALOVÁ SOVA) - Rada si prezerá fotoalbumy a chváli sa svojimi vnúčatami. Ukazuje sovíčatám, aký úžasný život môžu prežiť v kruhu milujúcej rodiny a koľko nezabudnuteľných spomienok už za svoj život nazbierala. Oslávte teplo domova a blízkosť rodiny so 6 očarujúcimi plyšovými mini sovičkami. Spoznajte mamičku, tatka, babku, dedka, sestru a brata sovej rodiny.
Náladová sova 3v1, hračka, vankúš a deka 130x180 cm, otec, belasá-tmavomodrá
TATKO SOVA (MODRÁ SOVA S OKULIARMI) - Učí deti vnímať svet ako veľké dobrodružstvo, naučí ich bicyklovať sa, liezť po kopcoch a potápať sa. Tatko sova vie, že každý občas robí chyby a preto chráni svoje sovíčatá, aby sa im nič nestalo. Oslávte teplo domova a blízkosť rodiny so 6 očarujúcimi plyšovými mini sovičkami. Spoznajte mamičku, tatka, babku, dedka, sestru a brata sovej rodiny.
DELIMANO Sekáčik BRAVA CHOP EXPRESS XXL
Uľahčite si prípravu potravín s novým krájačom Brava Chop Express XXL. Nakrájajte veľké kúsky ovocia, zeleniny, orechov, čokolády a ďalších ingrediencií ručne pomocou niekoľkých potiahnutí! Brava Express môžete používať ako krájač, mlynček či mixér. Nová XXL verzia má nádobku s objemom 900 ml, čiže efektívne spracuje pol kila surovín.
Budete si môcť čoskoro objednať
DELIMANO Brúska BRAVA EXTREME
Brúska na nože Brava Extreme bola navrhnutá na bezpečné, rýchle a efektívne brúsenie všetkých typov čepelí vrátane vrúbkovaných. Je vyrobená z profesionálneho brúsiaceho materiálu a je ideálna pre takmer všetky materiály čepelí - zliatina, uhlík aj nerezová oceľ. Jednoducho sa upevňuje o akýkoľvek rovný povrch vďaka prísavke na spodnej strane.
Budete si môcť čoskoro objednať