0,00 €
Store
0,00 €

ODMEŇUJEME VERNÝCH ZÁKAZNÍKOV!
Zbierajte body za každý nákup a získajte kvalitné produkty na varenie Delimano za bezkonkurenčné ceny!

ODMEŇUJEME VERNÝCH ZÁKAZNÍKOV!
Zbierajte body za každý nákup a získajte kvalitné produkty na varenie Delimano za bezkonkurenčné ceny!

Pre získanie vernostných bodov sa prosím prihláste

Vernostné body zbierate automaticky. Za každých 10€ nákupu vám pripíšeme jeden vernostný bod. Body sa vám zbierajú na váš profil. Viac info ohľadom vernostných programov nájdete vo vašom profile. Vaše vernostné body môžete využiť na nákup produktov Delimano. Vyberte si svoj obľúbený produkt - za každý zaplatíte len zníženú vernostnú cenu a príslušný počet bodov, ktorý sa vám po kúpe odráta z profilu. Zbieranie a využívanie vernostných bodov platí len pre prihlásených/registrovaných užívateľov.

DELIMANO Škrabka BRAVA 3IN1 CLICK'N'PEEL
Univerzálna a všestranná kuchynská pomôcka. Ostré čepele z nehrdzavejúcej ocele zaručujú jednoduché šúpanie rôznych druhov ovocia a zeleniny. 3 čepele: štandardná (na tvrdšiu zeleninu), vrúbkovaná (na ovocie), julienne čepeľ (na cukinu a mrkvu). Jednosmerný zamykací systém drží čepele počas šúpania v správnej polohe. Ideálna pre ľavákov aj pravákov.
DELIMANO Brúska BRAVA EXTREME
Brúska na nože Brava Extreme bola navrhnutá na bezpečné, rýchle a efektívne brúsenie všetkých typov čepelí vrátane vrúbkovaných. Je vyrobená z profesionálneho brúsiaceho materiálu a je ideálna pre takmer všetky materiály čepelí - zliatina, uhlík aj nerezová oceľ. Jednoducho sa upevňuje o akýkoľvek rovný povrch vďaka prísavke na spodnej strane.
DELIMANO GOURMET Chef nôž
Varenie začína krájaním a ak si chcete prácu v kuchyni vychutnať, potrebujete nože, ktoré sú ostré, silné a jednoducho sa držia. Taký je nôž Gourmet Chef. Nôž šéfkuchára s dĺžkou 20 cm sa v kuchyni najčastejšie používa na čistenie, rezanie, šúpanie, krájanie, plátkovanie a sekanie surovín.
DELIMANO STONE LEGEND PRO Pokrievka 24 CM
Pokrievka Stone Legend Pro kombinuje tie najlešie vlastnosti a môžete ju používať s riadom Delimano. Je vyrobená z priehľadného skla, odolného voči poškriabaniu a chemikáliám a z nehrdzavejúcej ocele. Môže sa používať v rúre a je vhodná aj do umývačky riadu.
DELIMANO STONE LEGEND PRO Pekáč 40x25 CM
Pekáč Stone Legend do rúry má všetky skvelé vlastnosti exkluzívneho nepriľnavého povrchu Quantanium. Pečenie, restovanie aj vyprážanie neboli nikdy jednoduchšie ako v tomto odolnom, ľahko umývateľnom a atraktívnom pekáči, v ktorom budete s radosťou piecť zeleninu, šťavnaté mäso, lákavé koláče a iné kulinárske špeciality.
DELIMANO Pružinový krájač
Pružinový krájač Brava šetrí čas a námahu pri krájaní ovocia a zeleniny. Prípravu všetkých surovín na zdravé a chutné jedlá robí rýchlejšou, jednoduchšou a bezpečnou. Vďaka rôznym nastaveniam a jednoduchému spôsobu používania, čistenia a skladovania je predurčený na každodenné používanie po dlhé roky.
DELIMANO GOURMET Filetovací nôž
Radi si pripravujete rybu, ale všetky nože čo doma máte, nie sú úplne to pravé? Potom pre vás bude vhodnou voľbou filetovací nôž, ktorý vďaka svojej úzkej, ale cez to pevnej čepele zaručí výborný rez a to aj u veľmi jemného mäsa aké majú napríklad ryby. Tento nôž vás iste zaujme aj svojim prevedením. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s precízne spracovanou rukoväťou, ktorá skvelo padne do vašej ruky.
DELIMANO Sekáčik BRAVA CHOP EXPRESS XXL
Uľahčite si prípravu potravín s novým krájačom Brava Chop Express XXL. Nakrájajte veľké kúsky ovocia, zeleniny, orechov, čokolády a ďalších ingrediencií pomocou niekoľkých potiahnutí! Brava Express môžete používať ako krájač, mlynček či mixér. Nová XXL verzia má nádobku s objemom 900 ml, čiže efektívne spracuje pol kila surovín.
Will be available soon